Sprzedając produkt musisz zadbać o atrakcyjne opakowanie i ekspozycję. Standy reklamowe od STprint stworzą idealną oprawę

Sposób i okoliczności sprzedaży liczą się tak samo, jak oferowany towar. Niektóre firmy posiadają własne, markowe punkty, inne muszą polegać na współpracy z różnymi sieciami handlowymi, osiedlowymi sklepikami etc. W pierwszym przypadku należy skusić odbiorców atrakcyjnym produktem i korzystną ceną, w drugim trzeba jeszcze walczyć o uwagę potencjalnych klientów z branżową konkurencją. Indywidualna ekspozycja, z zastosowaniem standów reklamowych najwyższej jakości pomoże Ci w skutecznym przeprowadzeniu całej kampanii promocyjnej.

Towar musi się wyróżniać i przyciągać wzrok. Trzeba go umieścić na optymalnej wysokości

W jednej kategorii konsumenci mogą zazwyczaj wybierać spośród wielu propozycji, przygotowanych przez różnych producentów. Decyzję podejmują nie tylko na podstawie własnych doświadczeń, ceny oraz cudzych opinii, ale także bodźców oddziałujących na nich już w samym sklepie. Zapewne doskonale zdajesz już sobie sprawę z tego, jaką rolę odgrywają kształt czy kolorystyka opakowania. Jednak w gronie czynników, które klienci odbierają na poziomie podświadomości, są również skojarzenia budzone przez markę oraz miejsce ekspozycji. Nasze standy reklamowe pomogą Ci w wykreowaniu silnego, wyrazistego brandu oraz pobudzeniu sprzedaży stacjonarnej. W firmie ST Print korzystamy ze świetnego wyposażenia oraz zaawansowanych technologii druku, dzięki czemu wszystkie nośniki są trwałe, lekkie i łatwe do szybkiego złożenia w całość. Poza tym jesteśmy w stanie przenieść dowolny projekt graficzny na kartonową formę, co pozwoli Ci wyeksponować najważniejsze cechy odróżniające Twoją firmę o wszystkich pozostałych.

Wszystkie standy reklamowe opuszczające pracownię ST Print prezentują znakomitą jakość wykonania

Materiały służące do celów promocyjno-sprzedażowych muszą posiadać właściwą charakterystykę, dostosowaną do miejsca przeznaczenia, prezentowanych produktów oraz wielu innych kwestii. Najlepszym przykładem będą kolejne rzędy półek – każda z nich powinna pozwolić na wyłożenie odpowiedniej liczby sztuk towaru, a zarazem nie załamywać czy wyginać się pod ich ciężarem. Niektórzy klienci mogą rozumować w ten sposób: „skoro nie potrafią zrobić porządnego stojaka, to ich produkt nie będzie dość dobry”. Jeżeli to specjaliści z naszej firmy zaprojektują stand reklamowy dla Ciebie, taki niekorzystny scenariusz nie będzie miał szansy się ziścić. W branży działamy od dawna, a pomimo rosnącej konkurencji stale umacniamy swoją pozycję. Wystarczy spojrzeć na realizacje, jakie mamy na koncie. Możemy Cię zapewnić, że wkrótce pojawi się ich jeszcze więcej! Jeśli chcesz, by to zespół ST Print zajął się wykonaniem standów reklamowych dla Twojej firmy, wystarczy jedno zapytanie lub telefon.