stojaki reklamowe

Stojaki Reklamowe

Efektowna oprawa zawsze pozwala zwiększyć zainteresowanie dowolnym asortymentem. Dotyczy to zarówno ekspozycji treści promocyjnych, jak bezpośrednio samego towaru. Stojaki reklamowe stanowią tutaj rozwiązanie szczególnie użyteczne. Dzięki atrakcyjnej ich cenie można stale sięgać po nowe rozwiązania, dostosowane do aktualnych potrzeb związanych z prowadzonymi właśnie przedsięwzięciami reklamowymi. Firma STprint to dostarczający stojaki ekspozycyjne producent, który postawił sobie za cel wyznaczenie nowych standardów jakości. W tym celu przede wszystkim pilnie wsłuchujemy się w potrzeby naszych Klientów, dostarczając stojaki promocyjne i stojaki do reklam ściśle dopasowane do potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.

Wszechstronne stojaki ekspozycyjne – Twój sposób na zwrócenie uwagi odbiorców

Jako uznany producent stojaków reklamowych dokładamy wszelkich starań, aby wychodzące spod naszych rąk stojaki ekspozycyjne wyróżniała wysoka jakość wykonania. Nie pozwalamy sobie nawet na najmniejsze niedociągnięcia. Dzięki temu nasze stojaki reklamowe charakteryzuje trwałość przez długie lata. Dlaczego cieszą się tak dużą popularnością? Najlepszą odpowiedzią na to pytanie jest ich wszechstronność. Można je wykorzystać nie tylko w sklepie do reklamowania produktów, ale również w wielu innych miejscach takich jak targi pracy, konferencje itp. Stojaki ekspozycyjne dzięki lekkości oraz bezproblemowemu montażowi nie wymagającemu specjalistycznych narzędzi mogą być swobodnie transportowane niemalże w każde miejsce. Możemy śmiało powiedzieć, że jest to doskonale widoczna reklama stacjonarna, która pomoże Ci zaistnieć niezależnie od miejsca, w jakim ją ustawisz.

Sięgnij po stojaki reklamowe i skutecznie promuj się w każdym miejscu

Działania reklamowe nierzadko wymagają umiejętnego wykorzystania wszelkiej przestrzeni, także tej we wnętrzach obiektów handlowych, gdzie każdego dnia mamy szansę zawalczyć o uwagę ogromnej liczby potencjalnych klientów. Odpowiednio przygotowane stojaki ekspozycyjne są rozwiązaniem, które znacznie zwiększa skuteczność tych zmagań. Łatwe w montażu, wytrzymałe i tanie, pozwalają zwiększyć ilość powierzchni reklamowych i w efektywny sposób przygotować czasową lub stałą ekspozycję towaru. Nasza oferta obejmuje stojaki do reklam w szeregu rodzajów: półkowe, podłogowe, naladowe, płaskie, POS/POD i totemy. I to jednak jeszcze nie wszystko. Jako wytwarzający stojaki reklamowe producent, jesteśmy otwarci na nowe pomysły naszych Klientów!

Designerskie stojaki reklamowe? W STprint to możliwe! Sprawdź koniecznie

Z doświadczenia wiemy, że przy tworzeniu reklamy bardzo ważne jest zadbanie o kwestie wizualne. Dlatego właśnie każdy nasz projekt stanowi odzwierciedlenie obowiązujących trendów. Co więcej, stawiamy na różnorodność. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie stworzyć stojaki ekspozycyjne, które będą odpowiadać na potrzeby i oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Poza oferowanymi kształtami zajmujemy się również realizacją indywidualnych projektów. Jeśli masz swoją wizję, powiadom nas o tym, a nasi fachowcy zajmą się resztą. Jako producent stojaków reklamowych za główny cel stawiamy sobie maksymalne zadbanie o zadowolenie Klientów. Wsłuchujemy się w potrzeby wszystkich, dla których reklama stacjonarna jest sposobem na pozyskanie konsumentów, a tym samym rozwinięcie własnej firmy.

stojaki ekspozycyjne
stojaki ekspozycyjne producent

Duży wybór rozmaitych rozwiązań, elastyczność w dopasowaniu się do potrzeb, czas reakcji i realizacji, a także atrakcyjna, jak na znakomicie przygotowane stojaki reklamowe cena, to jedne z głównych atutów naszej oferty. Udowadniamy jednocześnie, że wszystko to może iść w parze z najwyższą trwałością. To bardzo ważne – stojaki ekspozycyjne, jeśli mają stanowić efektowną oprawę czy nośnik treści, muszą zachowywać znakomity stan techniczny i korzystny wygląd. O tym, że warto wybierać niezawodne wyroby, przekonało się już wielu odbiorców.

Tekturowe stojaki reklamowe to Twój najlepszy wybór! Przekonaj się już teraz

Dla wszystkich zainteresowanych Klientów przygotowaliśmy korzystną ofertę nie tylko spełniającą oczekiwania, ale również wpisującą się w możliwości budżetowe. Co więcej, wyróżnia nas pełen profesjonalizm przekładający się na wygląd ekspozytorów. Z STprint wypromujesz nie tylko markę, ale także swoje flagowe produkty, gadżety promocyjne oraz asortyment znajdujący się w atrakcyjnej cenie. Pozwól swoim odbiorcom się zauważyć i nie zniknij na tle rynkowych rywali! Oferowane przez nas stojaki reklamowe to prosta, a jednocześnie skuteczna forma reklamy stacjonarnej sprawdzająca się w każdej firmie niezależnie od wielkości! Jeśli chcesz poznać więcej szczegółów, skontaktuj się z nami. Rozwiejemy Twoje wątpliwości i pomożemy stworzyć stojaki reklamowe niemające sobie równych. Zapraszamy!

Nasza siedziba zlokalizowana jest w miejscowości Wola Batorska niedaleko miasta Kraków. Realizujemy zamówienia dla odbiorców z całej Polski i nie tylko – zapraszamy do współpracy kolejne podmioty. Bez względu na to, czy potrzebny jest duży czy mały nakład i jaki typ rozwiązań jest niezbędny, zawsze przyjdziemy z pomocą.

 

STOJAKI REKLAMOWE – NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANA – FAQ

1. Czy stojaki ekspozycyjne sprawdzą się do reklamowania cięższych produktów?

Oczywiście, że tak! W naszej ofercie posiadamy m.in. półkowe stojaki reklamowe, gdzie nośność półki wynosi 20 kilogramów! Bez obaw możesz ustawić tam nieco cięższy asortyment i zadbać o jego dobrą ekspozycję wśród Klientów odwiedzających sklep.

#2. Od czego zależy cena za stojaki reklamowe?

Wśród głównych czynników możemy wymienić m.in. rodzaj wybranego stojaka, a dokładniej mówiąc jego wielkość, liczbę półek itp. Co więcej, nie bez znaczenia jest również zamówiony nakład.

#3. Czy stojaki ekspozycyjne mogą zostać ustawione w siedzibie firmy?

Jak najbardziej! Tak jak wspominaliśmy, wychodzące spod naszych rąk stojaki reklamowe wyróżnia wszechstronne zastosowanie. W siedzibie firmy sprawdzą się do promowania wytwarzanych produktów lub podkreślenia głównych celów przedsiębiorstwa, co z pewnością zostanie docenione nie tylko przez klientów, ale również potencjalnych partnerów biznesowych.