rodzina

Stojaki płaskie

Standy płaskie wykonane z tektury jak nic innego są w stanie przyciągnąć uwagę konsumenta. Kształt takiego standu reklamowego może być zupełnie dowolny, zadruk może być jedno bądź dwustronny, a w dogodnym miejscu takiego stojaka reklamowego można umieścić kieszenie na ulotki/foldery.Każda konstrukcja tego typu wyposażona jest w odpowiednia nogę dzięki której konstrukcja jest w pełni stabilna.

 

zobacz galerię

Kształt takiego standu reklamowego może być zupełnie dowolny, dzięki czemu w stojak może pełnić funkcję klasycznego standu postaci lub ścianki reklamowej. Zadruk może być jedno bądź dwustronny, a w dogodnym miejscu takiego stojaka można umieścić kieszenie na ulotki/foldery. Prostota konstrukcji i wykonania sprawia, że cena Filipa jest przystępna niezależnie od nakładu.

Tekturowy Dawid

zobacz galerię

Dawid jest klasycznym monidłem z otworem na głowę do robienia zdjęć. Świetnie sprawdza się w różnego rodzaju akcjach eventowych.

Tekturowy Seba

zobacz galerię

Seba pełni rolę ścianki eventowej, natomiast dzięki temu, że wykonany jest z tektury koszty jego wyprodukowania są niższe niż produktów konkurencyjnych.