kartonowe postacie

Stojaki Tekturowe / Kartonowe

Pierwszym warunkiem dotarcia do potencjalnego klienta jest przykucie jego uwagi, samo to jeszcze nie oznacza jednak wzbudzenia zainteresowania ani pozytywnego nastawienia wobec danej oferty. Dlatego właśnie przygotowywanie materiałów promocyjnych nie jest błahym zadaniem. Z odpowiednim wsparciem można mu znakomicie sprostać. STprint od wielu lat dostarcza perfekcyjne stojaki tekturowe stanowiące efektowną oprawę dla każdego umieszczonego w nim asortymentu. Stojak kartonowy może przybierać rozmaite formy, kształty, wymiary. Korzystając z naszej oferty możesz cieszyć się wielką swobodą kreowania tego typu akcesoriów. Jednocześnie nasze stojaki z tektury dostępne są w nader atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Zamów dokładnie takie stojaki kartonowe, jakich potrzebujesz i podnieś swoją sprzedaż

Wzrok jest zmysłem dostarczającym nam w każdym momencie tylu różnorodnych bodźców i informacji, że w zdecydowanej większości świadomie nie analizujemy, a jednak okazują się one mieć istotne znaczenie i wpływać na podejmowane decyzje. Właśnie dlatego atrakcyjna, rzucająca się w oczy oprawa wyeksponowanego w punkcie handlowym asortymentu jest tak ważna. Stojaki reklamowe z kartonu to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie pozwalające ją uzyskać – zwłaszcza wówczas, gdy mają być zastosowane tylko przez pewien czas i bardziej kosztowne konstrukcje byłyby nieopłacalne. Dobrze zaprojektowany i wykonany – a więc przez fachowców, takich jak nasi – stojak tekturowy łączy niską wagę z wysoką trwałością i odpornością na warunki użytkowania.

postacie z kartonu
kartonowa postać

Akcesoria promocyjne przygotowane w sposób niedbały mogą przynieść dalece niezadowalający efekt. Zwłaszcza, jeśli, tak jak stojaki z kartonu, muszą łączyć zalety estetyczne z praktycznymi. Oferta firmy STprint nie tylko pozwala zamówić stojaki tekturowe najwyższej jakości, ale także dostosować je ściśle do potrzeb konkretnego użytkownika, co sprawia, że można wykorzystać ich możliwości w stu procentach. Nasze stojaki kartonowe są przy tym dostępne w nader korzystnych cenach, a także zarówno dużych, jak i małych nakładach, co czyni je dostępnymi dla każdego odbiorcy, chcącego zapewnić swojemu asortymentowi efektowną oprawę. Masz szczególne potrzeby lub po prostu własny pomysł na stojak kartonowy? Czekamy na kontakt!

Czy stojaki tekturowe są łatwe w transporcie i montażu?

Tak! Nasze standy reklamowe są dziecinnie proste zarówno w montażu, demontażu, jak i transporcie. To daje im ogromną przewagę nad konstrukcjami wykonanymi z ciężkich i mało poręcznych materiałów. Dzięki opatentowanej przez naszych specjalistów technologii składania, ich montaż i demontaż jest w stanie zająć zaledwie kilka sekund. To prawdziwa rewolucja, będąca w stanie ograniczyć koszty i czas, który zwykle przeznaczany jest na montaż oraz demontaż stoisk reklamowych.

Czy mogę umieścić własną grafikę na stojak kartonowy?

Oczywiście. To, jak finalnie zaprezentuje się stojak z kartonu zależy wyłącznie od wizji Zamawiającego. Materiał, z jakiego wykonujemy nasze stojaki reklamowe, jest otwarty na kolory i kreatywność projektantów. W procesie tworzenia makiety można więc puścić wodze fantazji – wydruk pozwala uzyskać intensywne kolory i niemalże fotograficzną jakość. Dysponujemy ku temu własnym parkiem maszynowym, dzięki czemu kontrolujemy każdy aspekt tworzenia stojaków.

Czy stojaki tekturowe to wciąż dobra forma reklamy?

Jak najbardziej! Potwierdza to fakt stosowania stojaków tekturowych w wielu branżach – począwszy od kosmetycznej, przez gastronomiczną, aż po przemysłową. Współcześnie dobrej reklamy potrzebuje każdy. W STprint projektujemy przyciągające wzrok stojaki tekturowe, które mogą zapewnić świetną promocję! O tym, że konstrukcje z tektury nie wychodzą z mody, najlepiej przekonać się podczas rozmaitych targów czy wydarzeń branżowych – firmy wzbogacają swoje stanowiska o spersonalizowane stojaki z tektury, dzięki którym w kreatywny sposób prezentują swoje produkty.