ekspozytor reklamowy

Ekspozytory Reklamowe

W każdym sklepie o uwagę klienta walczą niezliczone produkty. Ekspozytory reklamowe sprawiają, że umieszczony w nich asortyment znacznie zyskuje na atrakcyjności i staje się dużo łatwiejszym do dostrzeżenia. Ekspozytory tekturowe stanowią przy tym rozwiązanie niezwykle praktyczne, pozwalające na wystawienie towaru w sposób wygodny i uporządkowany. Zwłaszcza, że tego typu ekspozytor reklamowy łatwo przygotować w sposób dopasowany do konkretnych opakowań/produktów. Trzeba to jedynie zlecić specjalistom, którzy zdołają pogodzić aspekty praktyczne z estetycznymi. Zespół firmy STprint wielokrotnie dowiódł już swoich najwyższych umiejętności w tym zakresie – z równym zaangażowaniem wykonujemy każde kolejne zamówienie.

Atrakcyjna oprawa podnosi skuteczność promocji. Wykorzystaj ekspozytory kartonowe!

Tektura to niezwykle wdzięczy materiał pozwalający niskim kosztem tworzyć najróżniejsze konstrukcje. Otwiera ona przed obdarzonymi odpowiednimi umiejętnościami projektantami duże pole do popisu, czego każdy przygotowany przez nas ekspozytor kartonowy jest znakomitym dowodem. Jako wykonujący ekspozytory producent mamy wielką swobodę w kreowaniu postaci wyrobu, więc z łatwością spełniamy oczekiwania wszystkich naszych Klientów i dostarczamy im takie, jakie najlepiej służą promocji ich asortymentu. Dzięki nim w każdym miejscu, w którym jest choć minimum dostępnej przestrzeni, można wyróżnić umieszczone w nich produkty. Skuteczna promocja nie musi być kosztowna – złóż zamówienie i przekonaj się o tym sam!

ekspozytory reklamowe
ekspozytory tekturowe

Atrakcyjna, profesjonalnie przygotowana oprawa, jaką zapewnia dobrze zaprojektowany ekspozytor tekturowy, zawsze ma duży wpływ na postrzeganie danego produktu przez potencjalnego odbiorcę. Trzeba jedynie zadbać o to, by ekspozytor reklamowy był wykonany z najwyższa dbałością o każdy szczegół. Jest to wszak element bezpośrednio obecny w przestrzeni handlowej, toteż jego słabości byłyby widoczne. STprint to dostarczający najlepsze ekspozytory kartonowe producent, którego doświadczenie pozwala mu je wyeliminować. Jesteśmy przy tym otwarci na wszelkie potrzeby i pomysły naszych Klientów, dzięki czemu zawsze otrzymują oni takie ekspozytory reklamowe, jakich potrzebują. Zapraszamy do kontaktu i składania zamówień.

Gdzie sprawdzi się najlepiej ekspozytor reklamowy?

Ekspozytory reklamowe znajdują swoje miejsce wszędzie tam, gdzie potrzeba zwiększyć sprzedaż przez wyróżnienie danego produktu. Produkowane przez nas ekspozytory tekturowe świetnie sprawdzą się w sprzedaży produktów impulsowych, które potrzebują odpowiedniej prezentacji, by zostać zauważonymi przez Klienta.

W jakie elementy wyposażyć ekspozytor reklamowy, by przyciągał wzrok klienta?

Ekspozytor reklamowy na konkretny produkt powinien swoim kształtem i grafiką doskonale wpisywać się w jego koncepcję. Harmonijna ekspozycja to podstawa, jeżeli chce się przyciągnąć wzrok odbiorcy i zachęcić go do zapoznania się z produktem. Polecamy również umieścić na ekspozytorach nazwę firmy i hasło, które uderzy w najczulszą motywację do zakupu.

Do czego służą ekspozytory reklamowe?

Ekspozytory kartonowe zostały stworzone do tego, by w chwytliwy sposób prezentować specjalnie promowaną ofertę – jest to połączenie regału sklepowego z reklamą, która ma przyciągnąć uwagę odbiorcy. Ekspozytory reklamowe od STprint mogą przybrać różną formę. Chętnie doradzimy Ci w doborze odpowiedniej reklamy dla Twojego biznesu.