O nas

STprint to producent standów kartonowych z wieloletnim doświadczeniem

STprint to producent standów reklamowych i stojaków każdego rodzaju wykonanych z tektury (kartonu) oraz innych produktów typu POS/POD. Nasze wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam wyprodukować każdego rodzaju konstrukcję płaską i przestrzenną w nakładach małych, średnich oraz bardzo dużych. Jako producent stojaków reklamowych kładziemy wielki nacisk na wychodzenie naprzeciw potrzebom konkretnego odbiorcy korzystającego z naszej oferty. Jednocześnie, w zależności od rodzaju, specyfiki i nakładu produktu proponujemy rozwiązanie najdogodniejsze dla danego zapytania, dzięki czemu jesteśmy konkurencyjni cenowo. To sprawia, że stanowimy najlepsze wsparcie zarówno dla dużych, jak i małych przedsiębiorstw i pomagamy im prowadzić skuteczne działania promocyjne z najwyższą efektywnością.

Nasza oferta obejmuje wszystkie powszechnie stosowane typy standów mogących pełnić funkcję ekspozytorów treści bądź samego towaru. Gotowi jesteśmy ponadto przygotowywać rozwiązania niestandardowe. Zapraszamy do współpracy.

Obecnie niemal w każdej branży liczyć się trzeba z liczną i silną konkurencją, toteż zagadnienie skutecznej promocji stale zyskuje na znaczeniu. Jako doświadczony producent stojaków reklamowych przychodzimy z pomocą, oferując wysokiej jakości wyroby podnoszące atrakcyjność ekspozycji towarów i stanowiące doskonałe nośniki treści. Dobrze znamy wszystkie potrzeby sięgających po nie użytkowników, dzięki czemu mogliśmy przygotować nadzwyczaj atrakcyjną ofertę uwzględniającą ich różnorodność. ST-Print to producent standów reklamowych, którego zespół specjalistów przystępuje z wielkim zaangażowaniem do realizacji każdego kolejnego zamówienia. W rezultacie, jesteśmy w stanie tworzyć stojaki znakomicie dostosowane do potrzeb wszystkich odbiorców, a także przygotowane w sposób, który umożliwia maksymalną redukcję kosztów. Pozwala to każdemu na wyposażenie się w skuteczne akcesoria promocyjne i podjęcie skutecznej rywalizacji nawet z dużo większymi konkurentami. Złóż zamówienie i przekonaj się o tym sam!