kartonowe postacie

Standy Tekturowe / Kartonowe

Każdy niemal obiekt handlowy to przestrzeń zażartej walki o przekraczających jego próg w klientów. Standy kartonowe to niezwykle przydatny podczas jej prowadzenia oręż. Niska cena i wysoka skuteczność sprawia, że należą do najbardziej efektywnych materiałów reklamowych, po jakie można dziś sięgnąć. Tanie i łatwe w użyciu standy tekturowe powinny być jednak obiektem szczególnej uwagi – spełnią swoje zadanie tylko wówczas, gdy zostaną przygotowane z najwyższą troską o jakość. STprint to od lat dostarczający różnego typu standy kartonowe producent, który wychodzi naprzeciw wszystkim życzeniom ich odbiorców. Gotowość do tworzenia rozwiązań niestandardowych pozwala dostarczać standy reklamowe kartonowe dostosowane do najrozmaitszych ich potrzeb.

Złóż zamówienie i przekonaj się, że tanie standy z tektury mogą być naprawdę doskonałe

Umiejętnie wykorzystując tekturę i możliwość nanoszenia na nią nadruków, można tworzyć niezwykle różnorodne konstrukcje i nośniki treści. Kartonowe standy dostępne powszechnie występują więc szerokim wyborze form, my jednak wiemy, że niekiedy to nie wystarcza. Jeśli potrzebny jest szczególny stand tekturowy, przeznaczony do nietypowego wyrobu lub podporządkowany oryginalnemu pomysłowi, jesteśmy najlepszym wytwórcą, który może taki element przygotować. Barierą nie jest też kwestia nakładu – przyjmujemy zamówienia także na niezbyt duże. Jednocześnie, zawsze dbamy o to, by proponować zamawiającym tekturowe standy Klientom rozwiązania jak najkorzystniejsze ekonomicznie. Dzięki nam pieniądze przeznaczone na promocje wydawane są więc efektywnie.

postacie z kartonu
kartonowa postać

Aby kartonowe standy reklamowe mogły cechować się najwyższą skutecznością, muszą być efektem starannej pracy. Zarówno na etapie projektowania ich konstrukcji, jak i motywów graficznych, które zostaną na nie naniesione, a także doboru materiału. Wieloletnie doświadczenie pracowników STprint sprawia, że nasze wyroby nie mają słabych stron w żadnym z tych aspektów. Nader korzystna, jak na tak dobre standy kartonowe cena, to kolejny nasz atut. Bardzo efektownie wyglądające standy tekturowe, a ponadto trwałe i dostosowane do obciążenia danego typu towarem, jeśli są to modele przeznaczone do ich ekspozycji, nie zawiodą żadnego z ich odbiorców. Wszędzie tam, gdzie potrzebne są atrakcyjne wyroby tego typu, zaproponujemy najdoskonalsze rozwiązania.