rodzina

Stojaki podłogowe

Standy podłogowe podobnie jak w przypadku stojaków półkowych także standy podłogowe dają możliwość przedstawienia swego produkty w sposób niebanalny na tle konkurencji. W zależności od potrzeb każdy element standu można zadrukować i wykończyć tak by najefektywniej przyciągał wzrok klientów. Stojaki reklamowe tego typu świetnie sprawdzają się przy ekspozycji książek, płyt CD/DVD, gazet, drobnych produktów o kształtach nieregularnych, a nawet produktów sypkich.

Tekturowa Anna

zobacz galerię

Anna jest to najpopularniejszy i zarazem najefektowniejszy rodzaj displaya dedykowanego dla książek, płyt CD/DVD oraz przedmiotów o podobnym wyglądzie. Charakteryzuje się możliwością przedstawienia wielu faceów na jednej ekspozycji, w komorach specjalnie dopasowanych do danego formatu przedmiotu. Anna może być zadrukowana praktycznie z każdej strony i może być w pełni dostosowana zarówno pod względem gabarytowym jak i graficznym.

Tekturowa Maja

zobacz galerię

Maja jest świetnym sposobem na ekspozycję na jednym stojaku kilku rodzajów produktów o mniejszych gabarytach: breloczki, smyczki, a także cukierki i inne słodycze o mniejszych gabarytach. Także jest to ekspozytor, który ze względu na swą konstrukcję daje możliwość bardzo efektywnego przedstawienia grafiki spójnej z promowanym produktem.

Tekturowa Lena

zobacz galerię

Lena to bardzo popularny kosz zasypowy. Przyjazna konstrukcja daje możliwość w prosty sposób wyeksponowania produktu i marki, przy jednoczesnym relatywnie niskim koszcie produkcyjnym stojaka.

Tekturowa Karolina

zobacz galerię

Karolina jest to prosta trybunka wstawiennicza. Świetnie sprawdza się na wszelkiego rodzaju eventach, targach czy degustacjach produktów.

Tekturowa Ula

zobacz galerię

Ula to gazetownik. Na tym standzie można w dużo ciekawszy sposób zaprezentować i wyróżnić swoją gazetę/czasopismo, dzięki możliwość zadruku całego standu bądź jego części.

Tekturowa Edyta

zobacz galerię

Edyta jest standem przystosowanym do umieszczenia w ściance tylnej dowolnej ilości haków, dzięki czemu daje on możliwość ekspozycji wszelkiego rodzaju zawieszek. Dzięki ściankom bocznym i frontowej istnieje możliwość oprawienia standu w ciekawy projekt graficzny.