kartonowe postacie

Kartonowe Postacie

Aby dotrzeć do jak najszerszej rzeszy klientów, trzeba wiedzieć, jak zwrócić ich uwagę. Oferowane przez nas kartonowe postacie należą do najlepszych na to sposobów. Są to elementy przykuwające wzrok skuteczniej, niż wiele innych form reklamy. Postacie z kartonu charakteryzują się jednocześnie tymi samymi zaletami, co inne nośniki treści z tego materiału: są lekkie, wygodne w użytkowaniu i solidne, a ich cena jest niska. Kartonowa postać może przestawiać np. znanego sportowca, bohatera filmu, czy być zupełnie anonimową, jednak ukazywać cechy spójne z celami danego przedsięwzięcia reklamowego – wszystko zależy od pomysłów zamawiających tekturowe postacie odbiorców. Nasze doświadczenie pozwala nam wychodzić naprzeciw związanym z tym potrzebom.

ZAMÓW 1 SZTUKĘ

OFERTA DLA WIĘKSZYCH NAKŁADÓW

 

Obok postaci z kartonu nikt nie przechodzi obojętnie. Wykorzystaj to!

Standy postaci w skali 1:1 od wielu lat należą do szeroko stosowanych w punktach handlowych form reklamy. Wynika to z tego, że postać z kartonu zapewnia bardzo wysoką skuteczność – widok twarzy lub sylwetki człowieka jest tym, który szybko intuicyjnie rozpoznajemy, jeszcze zanim zdołamy się nad tym zastanowić. A jeśli jeszcze postacie z tektury przedstawiają osoby znane, lub w inny sposób budzące określone skojarzenia, o znakomity rezultat promocji bardzo łatwo. Wystarczy, że kartonowe postacie na zamówienie zostaną wykonane z należytą dbałością o jakość, zapewniającą im doskonały wygląd i odporność na warunki użytkowania. Bogate doświadczenie pracowników firmy STprint sprawia, że nasze postacie z kartonu nie mają sobie równych.

postacie z kartonu
kartonowa postać

Możliwości, jakie otwierają się przed organizatorami przedsięwzięć promocyjnych chcących wykorzystać w nich postacie kartonowe, są ogromne. Aby móc z nich korzystać w pełni, trzeba zadbać o to, by tego typu tekturowy stand był dziełem fachowców – jednocześnie jednak można wykonać je tanio, czego przygotowana przez nas oferta jest dowodem. Nasz zespół swoich najwyższych kwalifikacji dowiódł już wielokrotnie, a do realizacji każdego kolejnego zamówienia przystępujemy z tym samym zaangażowaniem. Tekturowa postać, choć sam pomysł jest nienowy, otwiera wielką przestrzeń dla kreatywności naszych projektantów, którzy zawsze pilnie wsłuchują się jednocześnie w życzenia odbiorcy. Dzięki temu każda kartonowa postać doskonale spełnia swoje zadanie. Każdy produkt tego typu można wyposażyć w dowolne kieszenie na ulotki/foldery wymienne plakaty, a nawet tablice suchościeralne.

W jakiej branży przydadzą się kartonowe postacie?

Wytwarzane przez naszą firmę postacie z kartonu odnajdą się niemalże w każdej branży. Jeżeli zależy Ci na tym, by w kreatywny sposób zwrócić uwagę klienta, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie postać, która świetnie odda Twój biznes! Standy postaci mogą przedstawiać sportowców, postacie z kreskówek czy nawet zwierzęta! Wszystko zależy od Twojego pomysłu – my przeobrazimy go w kreatywny stand.

Ile kosztują tekturowe postacie na zamówienie?

W STprint zależy nam na tym, by Klient czuł się usatysfakcjonowany zakupami w naszej firmie. Właśnie z tego powodu podchodzimy do każdego zlecenia indywidualnie, wykonując postacie z kartonu na zamówienie. Cena uzależniona jest od nakładu, a także samego typu postaci – zachęcamy wszystkich zainteresowanych do kontaktu w celu uzyskania od nas indywidualnej wyceny.

Czy kartonowe postacie mają potencjał i są w stanie zwiększyć sprzedaż?

Tak. Mało kto będzie w stanie przejść obojętnie od kreatywnego stoiska promocyjnego, w którym wykorzystano tekturowe standy postaci. Tekturowe postacie na zamówienie to świetny sposób na niestandardową promocję swojego biznesu. Już dziś złóż zamówienie i stań się posiadaczem kartonowych postaci nawiązujących do Twojej branży!