artykuły

POS / POD

Zajmujemy się także produkcją innych artykułów POS/elementów wystroju sklepów: shelflinery (listwy półkowe), shelfstopery (listwy komunikacji poprzecznej), wobblery, topery, headery wykonane z tworzyw lub tektury to także produkty których przygotowanie i produkcję można nam powierzyć.

Końcówka regału

zobacz galerię

 Specjalizyjemy się w wykonywaniu wszelkiego rodzaju końcowek regałów (header, boczki, listwy,mocowania). Poponujemy gotowy produkt z sugestią materiału oraz sposobu montażu końcówki regałowej w sklepie.

Wobbler

zobacz galerię

Mamy duże doświadczenie w produkcji kiwaków dlatego jesteśmy w stanie zaproponować każdy typ produktu od prostego wobblera kartonowego (okrągłego i o kształcie bardziej skomplikowanym), poprzez  wobblery dystansowe, a na projektach w całości wykonanych z tworzyw kończąc.

Shelfstoper

zobacz galerię

Shelfstoper to także rodzaj artykułu POSa bardzo dobrze nam znany. Zawsze dobieramy optymalny materiał z jakiego dany shelfstoper należy wykonać, a dzięki naszemu doświadczeniu proponujemy także uchwyt/ramię, tak by dla danej komunikacji poprzecznej sklepu był on odpowiednio dopasowany.

Shelfliner

zobacz galerię

Niezależnie od tego czy chcesz wykonać prostą dwukolorową listwę półkową na papierze, solidniejszą listwę kartonową, czy też ekskluzywnego shelflinera wykonanego z tworzywa: zaginanego, podfrezowanego i mającego odpowiedni kształt- dobrze trafiłeś. Każdy typ listwy półkowej w dowolnym nakładzie możemy dla Ciebie wykonać.