standy reklamowe

Standy Reklamowe

Zmagania o klienta prowadzone w każdej niemal branży oznaczają przede wszystkim walkę o przykucie jego uwagi, a następnie wzbudzenie zaufania. Pierwsze wrażenie jest bardzo ważne – standy reklamowe sprawiają, że dużo łatwiej zrobić jak najkorzystniejsze. Stand reklamowy to niezwykle użyteczne akcesorium, dzięki któremu promowany asortyment może zostać wyeksponowany w niezwykle efektowny sposób – przy projektowaniu nadruku mamy wszak niemal nieograniczona swobodę. Jako od lat dostarczający najróżniejsze standy producent, dobrze wiemy jak tworzyć je w taki sposób, by najlepiej spełniały swoje zadanie. Każdy stand promocyjny, który trafia do naszego Klienta może być tego przykładem.Do produkcji używamy najwyższej klasy specjalistycznego oprogramowania dedykowanego do tego typu produktów pozwalającego już w fazie ofertowania przygotować kompletny projekt wraz z jego wizualizacją oraz mamy do dyspozycji park maszynowy w pełni dopasowany do potrzeb produkcyjnych i naszej oferty. Zapraszamy do kontaktu i współpracy.

Efektowna oprawa jest bardzo ważna. Stwórz ją, wykorzystując stand reklamowy

Standy reklamowe to rozwiązanie od wielu lat cieszące się rosnącą popularnością. Jest to rezultat szeregu zalet tych konstrukcji. Przede wszystkim ich cena jest niewygórowana, więc znakomicie nadają się do tworzenia czasowych ekspozycji promocyjnych. Jednocześnie jednak, mają one ważne zalety praktyczne. Dobrze zaprojektowany i wykonany stand promocyjny jest ekspozytorem bardzo solidnym, a jednocześnie lekkim, więc łatwym w transporcie i użytkowaniu. Udany technicznie projekt to jednak nie wszystko. Jako tworzący standy reklamowe producent zadbamy także o stronę graficzną, wedle życzeń i wskazówek odbiorcy, zachowując przy tym atrakcyjny cennik. Dzięki temu ekspozytor taki nie ujdzie uwadze żadnego z potencjalnych klientów.

stand reklamowy
stand promocyjny

Każde działania promocyjne mogą być inne, toteż stosowane podczas nich akcesoria muszą to uwzględniać. Standy reklamowe powinny więc przybierać najróżniejsze postaci – za każdym razem jednak zaproponujemy rozwiązania najdoskonalsze. Atrakcyjna, jak na wysokiej jakości stand reklamowy cena, to kolejny z naszych atutów. I na tym nie koniec. Wykonujemy zamówienia zarówno w małych, jak i bardzo dużych nakładach co sprawia, że możemy pomóc w realizacji przedsięwzięć reklamowych o dowolnej skali. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Wola Batorska, nieopodal miasta Kraków. Tworzymy standy reklamowe dla odbiorców z całej Polski i nie tylko. Nasze produkcje permanentnie eksponowane są w większości sieci handlowych na terenie całego kraju oraz eksportowane są do sporej części krajów EU i dalej. Nasze wyroby to zawsze rezultat wnikliwej analizy potrzeb konkretnego Klienta, a cena każdego z nich jest korzystna.