Jak skutecznie przyciągnąć uwagę? Prosty sposób na kreatywną reklamę

Produkt czy usługa mają przyciągać jak największe grono osób. Aby tego dokonać, wdrożyć trzeba kilka ekstrawaganckich działań reklamowych, myśląc przy tym nieszablonowo. Doskonale rozumiemy potrzeby każdego przedsiębiorcy – to właśnie dlatego tworzymy produkty, które zaskakują swoim wyglądem i przyciągają wzrok każdego przechodnia. Właśnie dlatego stworzyliśmy Filipa, Dawida i Sebę – kim są? Przekonaj się już teraz!

Tekturowy Filip – klasa i oszczędność w jednym. Kreatywny stand reklamowy

Proszę państwa, oto Filip – tekturowa postać, która przybrać może dowolny kształt, dostosowując się do wymagań nawet najbardziej wymagających klientów! Może pełnić funkcję standu postaci (co zwykle robi), ale również świetnej ścianki reklamowej. Filip wykonany jest z tektury – materiału wielu zalet, wśród których przede wszystkim możemy wymienić trwałość, lekkość i atrakcyjną cenę. Dlatego, niezależnie od nakładu, koszt produkcji rzeszy postaci będzie wciąż przystępny. Teksturowy Filip jest znakomitym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą przykuć uwagę całej rzeszy klientów – można wyposażyć go w dodatkowe kieszonki na foldery lub ulotki. Istnieje możliwość dwustronnego zadruku, aby postać była jeszcze bardziej zbliżona do realnej.

Szykuje ci się wielkie wydarzenie? Dawid i Seba z pewnością pomogą oczarować gości!

W drużynie STprint mamy jeszcze dwóch tekturowych wymiataczy – są nimi Tekturowy Dawid i Tekturowy Seba. Ten pierwszy słynie przede wszystkim ze swojego rozrywkowego przeznaczenia – jest bowiem monidłem, które świetnie sprawdza się na jakichkolwiek eventach, takich jak na przykład festyn czy urodziny. Reklama tego typu angażuje potencjalnego klienta, a wszystko to dzięki otworowi na głowę do robienia zdjęć! Kolejnym fenomenalnym produktem, który łączy w sobie ekonomiczność i kreatywność jest Seba – ścianka eventowa o dowolnym druku. Szukasz tła dla produktu lub do robienia sobie na nim zdjęć z najbliższymi? Tekturowy Seba sprawdzi się idealnie! Stojaki reklamowe nie muszą być nudne – w STprint doskonale o tym wiemy. Dlatego nasza oferta wciąż wzbogacana jest o kolejne pomysły, które mają na celu zaskoczyć klientów i odbiorców.