Przegląd najlepszych stojaków ekspozycyjnych z ST Print. Wybierz to, co najlepsze!

W ST Print zdajemy sobie sprawę z tego, że dotarcie do „bombardowanych” przekazami Klientów nie jest prostym zadaniem. Jednakże wieloletnie doświadczenie naszej firmy wskazało nam niezwykłą prawdę. Problem sprzedaży można rozwiązać prostym środkiem. Stojaki ekspozycyjne są tego dowodem. Marketing stacjonarny nie odchodzi do lamusa, a wręcz miewa się bardzo dobrze. Przestrzeń handlowa musi być żywa, a produkt powinien rzucać się w oczy. Klient po prostu musi być zachęcony. Każdy o tym wie, lecz nie każdy ma świadomość, jak to zapewnić. My mamy skuteczne rozwiązania. Oto przegląd naszych najlepszych stojaków. Sprawdź, który z nich przyda się najlepiej do Twoich celów!

Nasze standy reklamowe skutecznie zwrócą na siebie uwagę

Rodzajów standów jest wiele i każdy ma odrębne przeznaczenie. To spora zaleta. Dzięki temu idealne dopasowanie produktu jest możliwe. Wymienić możemy stojaki:

  • półkowe
  • podłogowe
  • naladowe
  • płaskie

Pierwsze stojaki świetnie sprawdzą się do wielu mniejszych artykułów, ale także większych. Maksymalne obciążenie wynosi bowiem aż 20 kg, jednak wśród tego gatunku wymienić można kilka rodzajów różniących się od siebie. Standy podłogowe to displaye idealne do ekspozycji książek, gazet, czy ogólnie produktów o nieforemnych kształtach. Ekspozytory naladowe sprawdzą się idealnie do wszelkich ulotek. Stojaki płaskie z kolei to prawdopodobnie najbardziej elastyczna forma reklamy. Mogą służyć rozdawaniu ulotek i folderów lub też w roli monidła z otworem na głowę.

Stojaki ekspozycyjne u nas to reklama na każdą kieszeń

Zarówno kształt standów, jak i ich wizualną treść można dostosować do potrzeb. W ST Print znajdziesz stojaki ekspozycyjne idealne do odegrania każdej roli. Świetnie sprawdzą się w zamkniętych pomieszczeniach, takich jak sklepy, galerie handlowe, czy też szkoły, ale to żadne ograniczenie. Ekspozytory z rodziny totemów świetnie zwrócą na uwagę przechodniów na zawarty w nich komunikat. Warto wspomnieć o tym, że tekturowa obróbka jest w pełni ekologiczna i tania. Uwzględniamy indywidualne koncepcje, dzięki czemu masz realny wpływ na kształt projektu. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu. W razie pytań nasi specjaliści z chęcią udzielą odpowiedzi.