Chcesz zdobyć klientów? Puść wodzę fantazji. Niech Twoje standy reklamowe ich zaskoczą

Dotarcie do współczesnego konsumenta zewsząd bombardowanego coraz większą ilością przekazów marketingowych nie jest łatwe. Specjaliści od promocji prześcigają się więc w coraz to nowych pomysłach na bodźce, które mają dać efekt zaskoczenia i zwrócić jego uwagę. Mogłoby się wydawać, że właściwą drogą będą tu media elektroniczne, dające wprost nieograniczone możliwości kreowania i emisji najrozmaitszej treści. I tam przesyt jest już jednak oczywisty, poza tym z ich świata możemy wyjść naciśnięciem jednego przycisku czy chowając telefon do kieszeni.

Walcz więc o klientów w realnej przestrzeni!

Wykorzystuj nośniki promocyjne, obok których nie sposób przejść obojętnie

Nasze możliwości rosną rzecz jasna wraz ze skalą obiektów, które możemy umieścić w przestrzeni handlowej, punkcie usługowym, czy jakimkolwiek innym miejscu, w którym spodziewamy się klientów. Dobrze zlokalizowane, okazałe standy reklamowe już same w sobie nie są elementem łatwym do przeoczenia. Aby wykorzystać je w pełni, musimy ustalić konkretne cele, którym mają służyć.

Budowanie świadomości marki jest pewnym procesem, w którym wielokrotna ekspozycja promujących ją treści jest kluczowa. Jeśli należycie przygotowaliśmy się do działań długofalowych i z myślą o nich przygotowaliśmy spójne zasady identyfikacji wizualnej, należycie wyeksponowane standy zawsze będą niezwykle pomocne, zostawiając w pamięci konsumentów ślad, który zaowocować może nawet po dłuższym czasie. Wyroby znanej już marki budzą wszak mniejszą rezerwę i znacznie łatwiej jest skłonić do ich zakupu.

Najpierw jednak musimy nie dać się przeoczyć. Jednym ze skutecznych na to sposobów są postaci w naturalnych rozmiarach. Intuicyjnie je rozpoznajemy, w tym rysy twarzy, jeszcze zanim zdołamy o tym pomyśleć, dlatego ich obecność znacznie podnosi skuteczność materiałów promocyjnych.

Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest bezpośrednie zaangażowanie klienta. Np. tablice z otworami na twarz, pozwalające na zrobienie sobie zabawnych zdjęć, jeszcze niedawno mogły wydawać się przeżytkiem. Ogromna rola mediów społecznościowych powoduje, że jest jednak zupełnie inaczej. Jeśli uda nam się przygotować takie, które zaczną krążyć po sieci na wykonywanych przez jej użytkowników zdjęciach, tanio osiągniemy zasięg, który normalnie wymagałby ogromnych nakładów. A może masz jeszcze inny pomysł? Zgłoś się z nim do nas!

Przygotujemy dokładnie takie standy reklamowe, jakich potrzebujesz

Tektura to bardzo wdzięczny materiał, otwierający przed kreatywnymi projektantami – takimi jak nasi – ogromne pole do popisu. Umiejętne projektowanie każdej konstrukcji sprawia, że łatwo osiągnąć wytrzymałość w zupełności wystarczającą do tego, by nawet duże standy bez trudu opierały się warunkom użytkowania. Jednocześnie pozostają one lekkie i łatwe w zastosowaniu, a także niezbyt kosztowne. Działania o dużej skali, prowadzone w wielu punktach handlowych bądź innych tłumnie odwiedzanych miejscach nie stanowią więc wyzwania. Nasze wieloletnie doświadczenia pozwoliło przygotować nam szereg gruntownie sprawdzonych rozwiązań gotowych. Przyjdziemy jednak z pomocą i tam, gdzie potrzebne jest coś nowego. Zapraszamy do kontaktu!