Tradycyjna reklama ma się dobrze – STprint stanowi tego najlepszy przykład

Uważasz, że reklama internetowa na dobre wyparła tradycyjne formy promocji produktów? Jesteś w błędzie! Współcześnie, by móc osiągnąć wymarzoną popularność dla swojej marki i wypromować swój produkt, coraz więcej przedsiębiorców stawia na mieszankę jaką jest reklama tradycyjna z internetową. Ten obustronny rozwój kampanii jest w stanie dotrzeć do większej ilości osób, zagnieżdżając się w ich pamięci na dłużej. Udana promocja to taka, która kończy się transakcją – zadbaj o to, by reklama Twojego produktu była dopracowana pod każdym względem, inwestując w kreatywne stojaki reklamowe od renomowanego producenta! Tworzymy zupełnie nową odsłonę tradycyjnej promocji, łącząc ją ze współczesnym spojrzeniem na reklamę w dzisiejszych czasach.

Różnorodność i reklama dokładnie taka, jakiej potrzebuje Twój biznes!

Produkowane przez nas stojaki reklamowe mogą przybrać naprawdę różną formę, która kształtem i złożonością odbiega od dawnej wizji typowego standu reklamowego. Współczesny stojak, ścianka reklamowa czy ekspozytor stanowią świetne rozwiązanie w reklamie tradycyjnej, zwracając na siebie uwagę oraz przyciągając wzrok. Nowoczesna forma i różnorodna grafika powodują, że łatwo jest dostosować je do własnych wymagań, a sam sposób prezentacji materiałów reklamowych i promocyjnych jest naprawdę efektywny. Jako producent stojaków reklamowych możemy wskazać jako zaletę stosunkowo niski koszt tego rodzaju materiałów reklamowych. Ceny są nieporównywalnie atrakcyjniejsze od kwot, jakie trzeba wydać na materiał promocyjny w telewizji czy billboard, natomiast sama metoda pozwala na osiągnięcie wyjątkowo zadowalających efektów. Ponad połowa decyzji zakupowych ma miejsce w sklepie, co oznacza że można na nie wpłynąć, wykorzystując ku temu interesujące reklamy umieszczone już na miejscu. Powinny być one atrakcyjne wizualnie oraz przyciągające wzrok – nasze stojaki reklamowe są nasycone kolorami i doskonale odnajdują się we współczesnym świecie reklamy produktowej. Tworzymy na specjalne zamówienie naszych Klientów, dostosowując materiały promocyjne typowo do ich potrzeb.

Wyróżnij swój produkt i pozwól innym zapamiętać Twoją markę

Budowa rozpoznawalności swojej marki wśród docelowych grup odbiorców jest istotnym elementem, który jest w stanie wpłynąć na zysk firmy. Większość Klientów to wzrokowcy, co oznacza, że aby zaczęli zastanawiać się nad zakupem produktu, muszą go najpierw dostrzec. Stojaki reklamowe pozwalają na skuteczne wyróżnienie produktów, a przy tym doskonałą promocję bez wydawania na wszystko kroci. Piękno tkwi w prostocie – w tym przypadku w tradycyjnej reklamie. Uniwersalne stojaki reklamowe mogą zostać wykorzystane nie tylko w galeriach handlowych czy sklepach, lecz również na licznych targach. W STprint przykładamy szczególną uwagę do wizji naszych Klientów, tym samym produkując dla nich wysokiej klasy materiały reklamowe do zastosowania w naprawdę wielu miejscach. Tworzymy reklamę, która wyróżnia.