Ty wymyślasz, my projektujemy i wytwarzamy. Promuj się tak, jak tego wymaga Twój produkt!

Tworzenie akcesoriów wspierających działania promocyjne i towarzyszącą handlowi logistykę, bywa niełatwe. Musimy być wszak oryginalni, jeśli nasz wyrób ma nie ujść uwadze klienta. Jednocześnie jednak należy zadbać o to, by nośniki reklamy odpowiadały wymaganiom współczesnych konsumentów, były wygodne w użytkowaniu i wytrzymałe. Nasze doświadczenie pozwala nam wszystkie te potrzeby pogodzić, dostarczając stojaki promocyjne i inne materiały o wysokiej skuteczności.

Karton to wdzięczny materiał. Nasze stojaki promocyjne cechują się najwyższą jakością

Wielu przedsiębiorców, zamierzających promować swój produkt obawia się, że wyposażenie POS ma stosunkowo krótkie życie. Naszej produkcji st ojaki promocyjne są najlepszym dowodem na to, że kartonowe nośniki reklamy mogą być solidne i wytrzymałe. Dodatkowo, ich koszt jest bardzo atrakcyjny, co sprawia, że inwestycja w promocję tego typu okazuje się korzystna. Nieprzypadkowo do produkcji stojaków reklamowych stosujemy przede wszystkim tekturę. Wbrew pozorom, różne odmiany papieru to naprawdę ekologiczny materiał – drewno jest surowcem odnawialnym, w dodatku rosnące drzewo pochłania więcej CO2 niż stare, warto więc część z nich… ścinać! Oczywiście w ramach przemyślanej gospodarki leśnej, tak jak ma to miejsce w naszym kraju. Co więcej, gdy produkt się zużyje, łatwo będzie poddać go recyklingowi.

Tworzymy stojaki promocyjne, wywołujące dobre skojarzenia. To przyciąga klientów

Walka o klienta wymaga wygrywania zmagań na proste, szybko pojawiające się w głowie skojarzenia – a byle jak prowadzona promocja, nie budzi najlepszych. Współczesny konsument oczekuje jasnego przekazu i bodźców, które przekonają go do skorzystania z oferty. Tektura, którą stosujemy w ST-Print, jest materiałem oferującym pod tym względem bardzo duże możliwości. Warunek jest jeden – umiejętnie przygotowany projekt, tak, by dana konstrukcja, dzięki zastosowaniu umieszczonych pod właściwym kątem elementów, miała szansę oprzeć się oddziałującym na nią siłom. Niekiedy połączenie wymagań wytrzymałościowych z oryginalną estetyką stanowi pewne wyzwanie – ale od tego właśnie jesteśmy my! W ciągu wielu lat działalności nasi projektanci wielokrotnie dowiedli, że potrafią z kartonu zrobić wszystko, zapewniając naszym stojakom także niski koszt wykonania i łatwość składania.

Zapraszamy do kontaktu: przedstaw nam swoje potrzeby w zakresie akcesoriów ekspozycyjnych, a zadbamy o to, by wszystkie mogły być zrealizowane! Gwarantujemy, że wykonany na zamówienie stojak promocyjny przyciągnie spojrzenia wielu potencjalnych klientów i da Twojej firmie szansę na szybszy rozwój.