Skuteczna sprzedaż to prawdziwa sztuka. Zwiększ zyski za pomocą ekspozytorów i innych materiałów POS

W dzisiejszych czasach niezwykle trudno znaleźć atrakcyjną niszę w biznesie, która byłaby jeszcze niezagospodarowana. W zdecydowanej większości branż mamy do czynienia z ogromną ilością firm konkurencyjnych. Sprawnie przeprowadzone działania marketingowe okazują się więc na wagę złota. Tym bardziej, że według badań, przeciętny konsument swoje decyzje zakupowe podejmuje w ciągu pięciu sekund od momentu zobaczenia produktu. Zastanawiasz się, w jaki sposób zwiększyć prawdopodobieństwo sprzedaży? Specjalnie dla Ciebie przedstawimy kilka sprawdzonych praktyk.

Ekspozytory pomogą Ci wznieść wystawkę towaru na nieosiągalny dotychczas poziom

Kampanie marketingu handlowego to niekończący się temat-rzeka, jednak nie od dziś wiadomo, że bezpośredni wpływ na skuteczność sprzedaży ma sposób prezentacji produktu. Jak zatem należy zaaranżować wystawkę, aby cieszyła się ona ogromnym zainteresowaniem? Wystarczy postawić na materiały z segmentu POS. Oferowana przez nas oprawa prawidłowo wyeksponuje dowolny towar. Użytecznym rozwiązaniem są ekspozytory reklamowe. Ich ogromne możliwości oraz relatywnie niski koszt inwestycji sprawiają, że tego typu narzędzie point of sale cieszy się niesłabnącą popularnością już od wielu lat. Takie nośniki charakteryzują się również umiejętną gospodarką wykorzystywanej przestrzeni. Zajmują niewiele miejsca i są łatwe w transportowaniu. Możesz je postawić zarówno wewnątrz własnego sklepu stacjonarnego, jak i w holu ogromnej galerii handlowej. Podobne możliwości oferują także inne czasowe lub stałe ekspozytory w postaci tekturowych regałów lub kartonowych postaci. Szczególną uwagę należy zwrócić na drugi z wymienionych materiałów. W STPrint umożliwiamy stworzenie dowolnego kształtu standu. W ten sposób zaprojektujesz chociażby niepowtarzalnego brand hero, który jest znakiem rozpoznawczym prowadzonej przez Ciebie działalności gospodarczej. Gwarantujemy, że tak stworzona prezentacja z pewnością trwale zapisze się w pamięci potencjalnego Klienta.

Na zainteresowanie Klienta masz zaledwie pięć sekund. Wybierz POS i nie marnuj czasu!

Bardzo dobrą praktyką polecaną przez wielu marketerów jest chwilowa zamiana ról i zrozumienie preferencji potencjalnego Klienta. Podczas selekcjonowania produktów zwracamy uwagę na wiele czynników. Skomplikowane, naszpikowane ozdobami opisy towaru już dawno przeszły do lamusa. Konsument żyjący w ciągłym biegu zwyczajnie nie ma czasu na czytanie szczegółowych danych, a sama decyzja zakupowa trwa zaledwie kilka sekund. To właśnie z tego względu warto postawić na minimalistyczne opisy, chwytliwe hasła reklamowe i proste ilustracje. Ich celem jest przekazanie maksymalnej ilości niezbędnych informacji w możliwie najmniejszym formacie. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom współczesnego Klienta rozszerzyliśmy ofertę o produkcję wobblerów, listw półkowych i elementów komunikacji poprzecznej.