Poznaj ekspozytory reklamowe dopasowane do potrzeb Twojego biznesu!

ekspozytory reklamowe

Wszyscy doświadczeni sprzedawcy zdają sobie sprawę z tego, jak ogromne znaczenie ma atrakcyjna prezentacja oferowanych produktów. Współcześnie tyczy się to niemalże każdej branży, przez co konkurencja jest naprawdę ogromna. Jak więc efektywnie wyróżnić się z tłumu? Odpowiedź mogą stanowić ekspozytory reklamowe. W końcu reklama tradycyjna wciąż jest żywa – co więcej, ma ogromny wpływ na decyzje zakupowe wielu Klientów. Do głównych zadań ekspozytorów reklamowych należy przede wszystkim przyciągnięcie uwagi Klienta oraz jak najskuteczniejsze wypromowanie towaru. Atrakcyjna prezentacja produktu jest bowiem utożsamiana przez odbiorców z jego lepszą jakością. Co za tym idzie, dana rzecz staje się o wiele bardziej pożądana niż podobne jej przedmioty znajdujące się na półkach sklepowych. Kwintesencja powiedzenia się reklamy tkwi przede wszystkim w jej oryginalności. W STprint zajmujemy się projektowaniem oraz produkcją ekspozytorów reklamowych na specjalne zamówienie naszych Klientów. Chętnie opowiemy Ci o tym więcej!

Produkujemy atrakcyjne ekspozytory reklamowe z tektury

Współczesny marketing to fuzja tradycyjnej reklamy wraz z cyfrowymi innowacjami. Wraz ze zmianami w sposobie komunikacji z Klientem, zmienia się również pogląd konsumentów na tradycyjne formy reklamy – firmy coraz częściej rozliczane są przez społeczeństwo z tego, w jaki sposób prowadzą swoje kampanie marketingowe. Dziś na topie są przede wszystkim produkty pozyskiwane w sposób jak najmniej uciążliwy dla środowiska naturalnego. Z tego powodu do łask wrócił papier. Nie bez powodu tekturę określa się mianem nowoczesnego nośnika reklamowego; stanowi ona jeden z surowców, który najłatwiej poddaje się procesom recyklingu. Tekturowe ekspozytory reklamowe są więc dobrze postrzegane przez odbiorców.W STprint udowadniamy, że tektura może przybrać naprawdę różną formę. Świadczy o tym nasza bogata oferta, pełna różnego rodzaju standów, stojaków oraz innych produktów typu POS/POD. Jako doświadczony producent, podejmujemy się zamówień indywidualnych dla Klientów z naprawdę różnych branż. O naszej wszechstronności świadczą przede wszystkim liczne realizacje, jakich podjęliśmy się dotychczas. Na swoim koncie mamy zarówno ekspozytory reklamowe wyprodukowane dla branży kosmetycznej, spożywczej, stomatologicznej czy farmaceutycznej. Z radością zrealizujemy również Twój pomysł!

Wytrzymałe, lekkie i kreatywne – właśnie takie są nasze ekspozytory reklamowe!

Ekspozytory reklamowe to doskonały nośnik marketingowy. Nie ma co do tego żadnych wątpliwości. W STprint jesteśmy w stanie nadać konstrukcjom dowolny kształt i grafikę, tworząc tym samym oryginalną formę reklamy. Targi branżowe, stoiska, galerie handlowe, degustacje… Nasze ekspozytory reklamowe sprawdzą się wszędzie tam, gdzie potrzeba wyróżnić produkt na tle reszty! Zamówienia staramy się realizować najszybciej jak tylko możemy – każdy Klient jest przez nas rzetelnie informowany o przewidywanym okresie zamówienia. Ponadto, dbamy o jakość naszej obsługi i kontakt z Klientem, od samego początku starając się o to, by współpraca satysfakcjonowała obie strony. Drukujemy techniką UV, pozwalającą na uzyskanie wysokiego nasycenia kolorystycznego przy jednoczesnym zachowaniu odporności farby na blaknięcie. Warto zaznaczyć, że używane przez nas farby (w przeciwieństwie do farb używanych w przypadku druku solventowego) są w pełni bezpieczne i nie oddziałują negatywnie na zdrowie człowieka. Ekspozytory reklamowe to niesłabnąca na sile oddziaływania forma reklamy tradycyjnej. Już dziś zamów swój własny, indywidualny projekt w STprint!