Postacie z kartonu – pomysł na awangardową promocję z pomocą STprint!

Postacie z kartonu – pomysł na awangardową promocję z pomocą STprint!

Standy postaciowe to świetny materiał, który może wesprzeć sprzedaż. Co więcej, to obecnie jeden z najpopularniejszych sposobów na przyciągnięcie wzroku klienta. W końcu nie jest to widok regularny, można by więc uznać go za wręcz niecodzienny. Postacie z kartonu produkowane przez STprint najczęściej znajdują swoje zastosowanie w sklepach, marketach, a także punktach usługowych czy rozrywkowych. Prawda jest taka, że odnajdą się one niemalże wszędzie tam, gdzie zależy nam na wzbudzeniu czyjejś uwagi. Postacie z kartonu tworzone są przez nas w dowolnej grafice oraz kształcie – mogą przedstawiać zarówno ludzi, zwierzęta, budynki, jak i postacie z bajek. Możesz zaprezentować więc wszystko, co tylko kojarzy się z Twoją marką, dając się poznać swoim odbiorcom jako kreatywny przedsiębiorca, który nie boi się eksperymentować!

Postacie z kartonu elementem promocji? Oczywiście!

Postać nadrukowana na kartonowym standzie może być bez problemu kojarzona z reklamowaną marką bądź produktem, stając się wspólną częścią kampanii reklamowej w mediach czy reklamie tradycyjnej. Do zadań postaci z kartonu jest przypominanie klientom o kontekście, w jakim zostały wykorzystane. W jaki sposób? W grę wchodzi podświadomość odbiorcy, w której pojawiają się obrazy z reklam, jakie klient widział w mediach. Co więcej, postacie z kartonu zwykle stają się atrakcją samą w sobie. Nic więc dziwnego, że dzieci, młodzież, a czasem nawet dorośli robią sobie zdjęcia ze standami w kształcie znanych postaci, nierzadko czerpiąc z tego prawdziwą radość. W związku z faktem, że postacie wykonujemy z kartonu, są one dostępne w naprawdę atrakcyjnej cenie. Lekkie i łatwe w transporcie, z trwałym nadrukiem, mogą zostać postawione w naprawdę wielu kluczowych dla sprzedaży miejscach. Naprawdę trudno jest odwrócić od nich wzrok! Przez swoje właściwości, karton jest naprawdę łatwy w transporcie, montażu, a także magazynowaniu. To materiał stabilny oraz trwały, dlatego zakup postaci z kartonu to niemała inwestycja. W STprint podejmujemy się każdego zlecenia na postać z kartonu. Ma być to gwiazda filmowa? A może postacie z kartonu przedstawiające pracowników firmy? Niezależnie od tego, co wybierzesz, z pasją zrealizujemy dla Ciebie zamówienie.

Postacie z kartonu uratują niejedno wydarzenie branżowe!

Wielu sceptyków może zastanawiać się, czy stosowanie technik tradycyjnej reklamy wciąż się opłaca – zwłaszcza w obliczu dynamicznie rozwijającej się technologii. Odpowiedź jest naprawdę prosta: oczywiście, że się opłaca! Estetycznie przygotowany stand reklamowy bardzo często decyduje o ostatecznym wyborze osoby kupującej. Co więcej, jeżeli będzie on dodatkowo wyposażony w kartonową postać, odwrócenie od niego wzroku będzie wręcz niemożliwe! Postać z kartonu przyciągnie uwagę nie tylko w centrum handlowym, lecz także na ulicy, targach i w wielu innych miejscach. Wszystko przez fakt, że tworzone przez nas postacie są naprawdę widoczne z oddali! To właśnie na nich umieścisz wszystkie istotne informacje, tym samym dokładając wszelkich starań, by reklama na dobre zakorzeniła się w pamięci przechodzących obok niej odbiorców. Projektujemy na specjalne zamówienie, dlatego już dziś zadzwoń lub napisz, a my stworzymy postacie z kartonu na miarę twoich potrzeb. To, co wyróżnia STprint na tle konkurencji to fakt, że podejmujemy się nawet pojedynczych zleceń! Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Udowadniamy, że tradycyjne materiały POS wciąż mają moc!