Bądź skuteczniejszy od najgroźniejszej konkurencji. Zobacz, dlaczego warto wybrać reklamę POS

W dzisiejszych czasach mamy do czynienia z bardzo agresywną reklamą. Tysiące spotów, ulotki lub billboardy wiszące w centrach miast sprawiają, że niczym niewyróżniające się nośniki tracą swoją skuteczność. W jaki sposób zatem efektywnie zareklamować swoje produkty? Pomocną dłoń do przedsiębiorców wyciągają materiały POS. Co tak naprawdę kryje się za tym magicznym skrótem?

Zdominuj reklamową dżunglę za pomocą stojaków reklamowych i innych materiałów POS

Na samym początku warto dokładnie wyjaśnić, czym tak naprawdę są materiały POS oraz w jakim stopniu wpływają one na kampanie marketingowe przeprowadzane nie tylko przez duże, ale także nieco mniejsze, lokalne przedsiębiorstwa. Produktami point of sale nazywamy wszelkie akcesoria,

które znacząco wspierają sprzedaż asortymentu. Historia tego typu materiałów sięga stuleci, a pierwsze formy reklamy POS pochodzą nawet z czasów starożytności. Już wtedy przekonywano się o ogromnych zaletach, jakie niesie ze sobą tego typu marketing. Działania skierowane bezpośrednio do konkretnego typu klienta umożliwiają docieranie do niezliczonej liczby odbiorców. Jest to także ogromne pole do popisu dla właścicieli firm bądź kreatywnych pracowników działu marketingu. Innowacyjne ekspozytory pozwalają na tworzenie nieszablonowych projektów dopasowanych do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy. Ogromnym plusem POS jest także cena. Koszt takich materiałów w końcowym rozrachunku okazuje się zdecydowanie mniejszy niż inne rodzaje reklam.

Wśród najpopularniejszych akcesoriów POS należy wymienić wszelkiego rodzaju standy, totemy czy chociażby tekturowe stojaki reklamowe. Jako doświadczony producent materiałów marketingowych oferujemy swoim Klientom także szereg innych elementów zdobiących sklepy. Specjalnie dla Ciebie stworzymy listwy półkowe czy nawet wobblery, które przez polskich marketerów zostały nazwane kiwakami. Każdy wyprodukowany przez nas nośnik charakteryzuje się atrakcyjnym stosunkiem skuteczności przekazu do ceny. Od wielu lat udowadniamy, że dobra reklama nie musi znacząco obciążać budżetu przedsiębiorstwa.

Kreatywność i skuteczność narzędzi POS odróżni Cię od nachalnych nośników marketingowych

Wszechobecność reklam różnego formatu sprawia, że Klienci przestają zwracać na nie szczególną uwagę. Zwłaszcza, gdy zasypywani są niczym niewyróżniającymi się nośnikami. Produkowane przez nas materiały POS cechują się niestandardową formą oraz nietuzinkowym designem. Gwarantujemy, że wybrane stojaki reklamowe lub kartonowe postacie na trwałe zapiszą się w świadomości przechodniów. Oferujemy możliwość wykonania wybranego przez Ciebie tekturowego standu z wizerunkiem brand hero bądź imitacją 1:1 flagowego produktu. To doskonały sposób na kreatywne zaprezentowanie i skuteczną sprzedaż firmowego asortymentu.