Stand reklamowy – niepozorna konstrukcja o ogromnym wpływie na klienta

Marketing stanowi kluczową kwestię w każdym biznesie. Firmy co roku prześcigają się w niekonwencjonalnych pomysłach oraz praktykach reklamowych, by tylko zwrócić ku sobie uwagę jak najliczniejszej grupy potencjalnych klientów. Mimo wszechobecnej cyfryzacji, reklama tradycyjna wciąż odgrywa istotną rolę w funkcjonowaniu wielu przedsiębiorstw. Ponad 80% decyzji konsumenckich podejmowanych jest pod wpływem impulsu, będąc w sklepie. Właśnie z tego powodu stand reklamowy wciąż pozostaje jednym z najistotniejszych nośników reklamy we współczesnym świecie. Standy reklamowe mają za sobą wieloletnią historię; uniwersalne konstrukcje, z łatwością dostosowują się do zmieniających się wymagań. Są w stanie prezentować produkty niemalże z każdej branży. To właśnie przez swoją wszechstronność, są wciąż na topie. W STprint doceniamy ich potencjał, oferując wszystkim zainteresowanym wykonywanie tego typu konstrukcji na specjalne zamówienie. Co zyskasz, decydując się na stand reklamowy? Opowiemy Ci o tym już za moment!

Stand reklamowy sprawdzi się wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba jakościowej promocji

Do głównych zalet standów reklamowych należy przede wszystkim fakt, że jest to reklama w stosunkowo niskiej cenie. Dostępność wielu wariantów standów to dodatkowy plus – w STprint podejmujemy się naprawdę wielu zleceń, o czym świadczy mnogość naszych realizacji opublikowanych bezpośrednio na stronie. Tworzymy dla różnych branż, uwzględniając indywidualne potrzeby Zamawiających, a także aktualne trendy w skutecznym eksponowaniu różnego rodzaju produktów. Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie, efektem czego są niepowtarzalne standy reklamowe. Standy reklamowe wykonywane są przez nas z wysokiej jakości tektury, która uchodzi za jeden z materiałów najbardziej podatny do ponownego przetworzenia. Zwracamy na to uwagę ze względu na fakt, że w dzisiejszych czasach konsumenci przywiązują coraz większą wartość do ekologicznego podejścia firm. W dużym skrócie: im więcej eko-rozwiązań wprowadza przedsiębiorstwo, tym lepiej wypada w oczach grup odbiorców sfokusowanych na ochronę środowiska. Kolejnym pozytywem, jakim charakteryzuje się niemalże każdy stand reklamowy, jest jego łatwość użycia oraz transportu. Tektura to materiał lekki, lecz przy tym wytrzymały – przestawienie standu reklamowego z jednego miejsca na drugie lub przewiezienie go samochodem nie wymaga ani siły, ani trudu. Obecnie nie ma chyba bardziej przystosowanego do dynamicznego świata reklamy tworu, niż stand reklamowy. Dalej się zastanawiasz? To nie koniec zalet!

Stand reklamowy zdobiony drukiem UV to gwarancja jakościowej formy reklamy!

W STprint oprócz funkcjonalności naszych standów reklamowych, przywiązujemy równie ogromną wagę do ich estetyki. W naszej pracowni posługujemy się drukiem UV, polegającym na nanoszeniu farby bezpośrednio na nośnik (zamiast druku na folii i wyklejania na powierzchni sztywnej), a także utwardzania za pomocą lamp UV LED. Efekt? Farba utrzymuje się naprawdę mocno, będąc odporną na uszkodzenia oraz blaknięcie. Dzięki tym właściwościom, stand reklamowy pozostaje estetyczny dla potencjalnego odbiorcy nawet mimo upływu czasu! Używane przez nas farby nie są szkodliwe, a nasycenie kolorów jest naprawdę intensywne. Dysponujemy własnym parkiem maszynowym, zaopatrzonym w jakościową drukarkę, dzięki czemu nasz zespół sprawuje nadzór nad każdym procesem realizacji zamówienia. Przekonany? Zamów stand reklamowy w STprint i reklamuj swój produkt w efektowny sposób!