Czy Twoja firma ma swojego bohatera? Kartonowe postacie od firmy STprint

Firmy i przedsiębiorstwa stale rywalizują między sobą o uwagę Klientów, wykorzystując ku temu rozmaite sposoby promocji swojej marki. Dziś, aby zainteresować odbiorców, trzeba się naprawdę postarać. Doskonały pomysł stanowią kartonowe postacie, które już z daleka przykuwają wzrok. To właśnie one wyróżniają się na tle innych gadżetów reklamowych swoją oryginalnością. W STprint tworzymy kartonowe postacie na specjalne zamówienie naszych Klientów. Twoja firma posiada własną maskotkę? A może chcesz zabłysnąć podczas targów pracy, wykorzystując ku temu makietę całego zespołu wykonaną z wytrzymałego kartonu? Niezależnie od pomysłu, kartonowa postać jest w stanie zrobić naprawdę niemałe zamieszanie, tym samym zdobywając pożądane zainteresowanie potencjalnych Klientów. Taka forma promocji to prawdziwy popis kreatywności!

Niestandardowa reklama marki, czyli jak kartonowe postacie podbijają rynek

Współcześnie naprawdę wiele firm posiada swoje własne postacie, które kojarzone są bezpośrednio z danym przedsiębiorstwem. Są to między innymi zwierzęta, rośliny czy bliżej nieokreślone, awangardowe postacie, które dumnie reprezentują markę. W STprint podejmujemy się nawet najbardziej wymagających zleceń – tworzymy kartonowe postacie przedstawiające ludzi, maskotki i inne stworzenia, które później zdobią wnętrza firm czy stoiska promocyjne. Do produkcji kartonowych bohaterów używamy tektury, czyniąc konstrukcje lekkimi i łatwymi w transporcie. Najwyższa jakość druku czyni kartonowe postacie barwnym elementem, obok którego nie sposób jest przejść obojętnie. Możliwości tworzenia jest naprawdę sporo, a jedynym ograniczeniem w większości przypadków jest tylko wyobraźnia. Kartonowe postacie to zdecydowanie jedna z najbardziej atrakcyjnych form reklamy, z jaką obecnie ma się do czynienia w dzisiejszym świecie; wzbudzają one zainteresowanie i zaintrygowanie. Gdzie najczęściej znajdziemy postacie wykonane z kartonu? Bardzo często umieszcza się je w sklepach, centrach handlowych czy punktach usługowych firm, jednak w rzeczywistości odnajdą się one wszędzie tam, gdzie potrzeba niestandardowej formy promocji.

W STprint tworzymy kartonowe postacie na Twoje specjalne zamówienie!

Szukasz niekonwencjonalnej formy reklamy? Chcesz wyróżnić się spośród konkurencji? A może zbliżają się targi branżowe i pragniesz wzbogacić swoje dotychczasowe stanowisko o kartonowe postacie? Niezależnie od Twoich motywów, jesteśmy w stanie zrealizować dla Ciebie awangardowy projekt! Przed rozpoczęciem pracy, zawsze staramy się dokładnie zapoznać z potrzebami oraz ustalić konkretne wytyczne dla projektu, zwłaszcza względem kolorystyki, kształtu i reszty parametrów, na które zwraca się uwagę w projekcie. Na podstawie uzyskanych danych przystępujemy do procesu tworzenia, pozostając w stałym kontakcie z Zamawiającym. Zależy nam na jak najlepszym dostosowaniu realizacji do wizji Klienta, dlatego zawsze jesteśmy otwarci na uwagi oraz wprowadzanie wymaganych poprawek do projektu. Staramy się, by współpraca z nami była satysfakcjonująca dla obu stron. Już dziś skontaktuj się z nami i zamów kartonowe postacie, które pozytywnie zaskoczą Twoich potencjalnych Klientów!